نگین علم

همت والا
نویسنده : حسین شهلایی - ساعت ٦:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢۳
 

هیو هیر بعد از آنکه در یک حادثه در سال 1982 یعنی زمانی که 17 سال داشت ، 2 پای خود را از دست داد ، دست از کوهنوردی برنداشته . او اخیرا توانست دیواره ای را به طول 200 پا صعود کند .


اخبار و عکسهای کاملتر را می توانید اینجا مشاهده کنید .


 
 
تیم ایرانی ترانگو
نویسنده : حسین شهلایی - ساعت ۱:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٩
 

سرانجام پس از حدود 42 روز ، تیم دیواره نوردان کشورمان پس از صعود موفق برج بی نام ترانگو به وطن بازگشت و در میان شور و شوقی وصف ناشدنی وارد فرودگاه شد .

حتی تاخیر 3 ساعته پرواز هم از شوق و شعف استقبال کنندگان کم نکرد .

نمی دانم کسانی که موقع رفتن تیم سخن از بی مهری و عدم موفقیت و یاس و ... می زدند حالا چگونه می خواهند با این اتفاق مواجه شوند و البته اهمیت هم ندارد . اما با صعود این دیواره و خصوصا تیمی که کاملا مستقل دست به این مهم زد ،‌خیلی از تصورات غلط در مورد موفقیت ایرانیان در صعود دیواره های بلند دنیا از بین رفت و در واقع خود شروعی شد برای اینگونه برنامه ها . برای همه این عزیزان موفقیت و سلامتی آرزومندم .

تیم ترانگو

 

بقیه تصاویر


 
 
پروژه دیواره نوردی ایرانیان ( ترانگو)
نویسنده : حسین شهلایی - ساعت ٢:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/۸
 

در میانه زمان تمرین تیم ترانگو بود که پست "پروژه دیواره نوردی روسها"‌ بر روی این وبلاگ منتشر شد . همان موقع بود که اندیشیدم نام این برنامه را هم می توان پروژه دیواره نوردی ایرانیان نامید و وبلاگ این گروه را هم با همین عنوان در لینکها قرار دادم و مطمئن هستم این تیم موفق شد استارت خوبی برای این منظور باشد . به امید سلامتی همه کوهنوردان و صعود دیواره های دیگر .

تیم ترانگو

28 خرداد . فرودگاه امام .