نگین علم

عاشورای ماسوله
نویسنده : حسین شهلایی - ساعت ۱۱:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٩/٢٩
 

مراسم عزاداری روز عاشورا در ماسوله

 

hossein-shahlaee

بقیه تصاویر

photo : hossein shahlaee

 


 
 
طالقان
نویسنده : حسین شهلایی - ساعت ۸:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٩/۱٦
 

طالقان پائیز ٨٩ . آلودگی هوای تهران عاملی برای گریز به طبیعت زیبای طالقان .

 

taleghan pordesar

photo : hossein shahlaee

بقیه تصاویر


 
 
تورهای طبیعت گردی
نویسنده : حسین شهلایی - ساعت ٩:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٩/۸
 

دفاتر زیادی اقدام به برگزاری تور طبیعت گردی در مناطق مختلف می کنند . کوهستانها ،‌کویر ،‌جنگل و مناطق مختلف طبیعی از جمله مناطقی هستند که علاقمندان به طبیعت را جذب خود نموده و سالانه شاهد حضور تعداد زیادی از مردم کشورمان در آنها هستیم .

البته اینکه این افراد در قالب یک تور و بصورت منسجم در این مناطق حضور می یابند خود نقطه قوت فعالیت این تورها است . اما از سوی دیگر عدم اشراف کامل بسیاری از این دفاتر گردشگری به خطرات طبیعت ،‌مسئله مهمی است که گاهی جان مسافران آنها را تهدید می کند .

یکی از دفاتر و مراکزی که در این زمینه فعالیت خود را شروع نموده تور طبیعت گردی "درگاه طبیعت" می باشد . لازم به ذکر است این مرکز در تمامی تورهای خود به مناطق طبیعی و کوهستانی کشورمان از مربیان مجرب فدراسیون کوهنوردی استفاده می نماید و خدمات جدید و کاملی را در اختیار مسافران خود می گذارد . علاقمندان به شرکت در این برنامه ها و اطلاع از تاریخ و چگونگی برگزاری تورها می توانند به آدرس درگاه طبیعت مراجعه نمایند . 

hossein-shahlaee 
 
تهران
نویسنده : حسین شهلایی - ساعت ٢:٤۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٩/۸
 

 

با سلام خدمت همه دوستان .

بعد از راسال عکس بعد از باران پل خواب ،‌شاید ارسال این عکس خیلی سخت باشه . اما حقیقته . حقیقتی که ما همگی در آن زندگی می کنیم . منظره ای که شاید چندین روزه شاهد اون هستیم . به امید روزهای زیباتر و پاک تر . به امید باران !

 

hossein-shahlaee

 

hossein-shahlaee

         تهران اردیبهشت ٨٩